DBMAM-25S-F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DBMAM-25S-F0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DBMAM-25S-F0 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN DSUB RCPT 25POS HSG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DBMAM-25S-F0 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN DSUB RCPT 25POS HSG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7293 pcs | Datový list | DBMAM25SF0 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Shell Size, Layout Connector | 3 (DB, B) |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Yellow Chromate Plated Zinc | Shell Finish Tloušťka | - |
| Série | 24308-Style, D*MAM | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 051533-0013 515330013 DBMAM25SF0 IDBMAM25SF0 IDBMAM25SF0-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| páření cykly | 500 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Thermoplastic | Detailní popis | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position |