DCM13W6SNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCM13W6SNM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCM13W6SNM |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DCM13W6SNM | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1260 pcs | Datový list | Combo D Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 8-26 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) - 13W6 | Shell Materiál, Finish | Brass |
| Série | Combo D®, D*M | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 13 (7 + 6 Coax or Power) | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Typ kontaktu | Signal and Coax or Power (Not Included) |