domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DCMAME37SA101
DCMAME37SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMAME37SA101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DCMAME37SA101
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 2191 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DCMAME37SA101 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2191 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Crimp
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Série 24308-Style, D*MAM Obal Bulk
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Cable Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing -
Související produkty
  • Část#:DCMAME37S
  • Výrobci:Cannon