DCMMG27H2SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMMG27H2SJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCMMG27H2SJ |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DCMMG27H2SJ | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1721 pcs | Datový list | DCMMG27H2SJ Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 24308-Style, Combo D®, D*MM | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 27 (25 + 2 Power) | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 40A | Typ kontaktu | Signal and Power |