DCMP37SJK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMP37SJK126 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCMP37SJK126 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DCMP37SJK126 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2234 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Shell Materiál, Finish | Steel, Tin-Nickel Plated |
| Série | D*M | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDCMP37SJK126 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 37 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| příruba Feature | Board Side (4-40) | Funkce | Mounting Brackets |
| Detailní popis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |