DCU37PBFA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCU37PBFA176 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCU37PBFA176 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DCU37PBFA176 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 421 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Crimp |
| Série | D*U | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 37 | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Kontaktní formulář | Stamped |
| Kontakt Finish Tloušťka | 20.0µin (0.51µm) | Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins | styl konektor | D-Sub |
| Barva | Black | Spacing Spacing | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
DCU-37SF-F0 - Výrobci:
JAE Electronics, Inc. - Popis:
CONN DSUB 37POS - Na skladě: