domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DDMF24W7S
DDMF24W7S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DDMF24W7S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DDMF24W7S
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 9197 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DDMF24W7S Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9197 pcs Datový list Combo D Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 8-26 AWG
napìtí - Ukončení Solder Cup
Série Combo D®, D*M Obal Bulk
Ostatní jména IDDMF24W7S Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 24 (17 + 7 Coax or Power)
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce Shielded
Detailní popis 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included) Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, Combo Barva Black
Spacing Spacing -
Související produkty
  • Část#:DDMF24W7SR
  • Výrobci:Cannon
  • Popis:CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER