DDMME50SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DDMME50SZ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DDMME50SZ |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DDMME50SZ | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1583 pcs | Datový list | DDMME50SZ |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 24308-Style, D*MM | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDDMME50SZ | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 50 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| příruba Feature | Board Side (4-40) | Funkce | - |
| Detailní popis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |