DDMMP24H7PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DDMMP24H7PJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DDMMP24H7PJ |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DDMMP24H7PJ | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 977 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 24308-Style, Combo D®, D*MM | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 24 (17 + 7 Power) | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 40A | Typ kontaktu | Signal and Power |