DLM6-360R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DLM6-360R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DLM6-360R |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN HSG 360POS ZIF RCPT |
| Stav volného vedení / RoHS | Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | DLM6-360R | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HSG 360POS ZIF RCPT | Stav volného vedení / RoHS | Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno |
| Dostupné množství | 525 pcs | Datový list | DL Series ZIF Connector Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DLM |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1003-1657 127050-0045 DLM6360R |
Počet řádků | 12 |
| Počet poloh | 360 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Panel Mount | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Detailní popis | 360 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount | Využití konektor | Receptacle |