KJB0T15M19JD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB0T15M19JD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB0T15M19JD |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB0T15M19JD | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5316 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 9-35 |
| Materiál skeletu | Composite | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Série | KJB | Obal | Bulk |
| Orientace | D | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 19 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
KJB0T15J35SNL - Výrobci:
ITT Cannon, LLC - Popis:
CONN HSG RCPT 37POS WALL MNT SKT - Na skladě: