KJB0T17F26BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB0T17F26BC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB0T17F26BC |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB0T17F26BC | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2758 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 17-26 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Série | KJB |
| Obal | Bulk | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 26 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Plastic | Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant |
| Zahrnuje | - | pouzdro Color | Silver |
| Funkce | - | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Spojovací materiál matice, pokovování | - |