KJB0T23F53BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB0T23F53BA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB0T23F53BA |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | KJB0T23F53BA | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 20 |
| Používání | Unshielded | Zadejte atributy | Environment Resistant |
| Typ | For Female Sockets | stohování Direction | Crimp |
| Ukončení štítu | Circular | Shell Materiál, Finish | - |
| Shell Finish | Aluminum Alloy | Série | MIL-DTL-38999 Series III, KJB |
| Stav RoHS | Bulk | Plug / páření Plug Průměr | Silver |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 53 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní číslo výrobce | KJB0T23F53BA |
| Velký Průměr Dodávané | 23-53 | Vložte materiál | - |
| Zahrnuje | - | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Popis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT |