KJB0T23W21SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB0T23W21SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB0T23W21SC |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Product parameter
| Part Number | KJB0T23W21SC | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5968 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-21 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | KJB | Obal | Bulk |
| Orientace | C | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet poloh | 21 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |