KJB0T25F29HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB0T25F29HB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB0T25F29HB |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | KJB0T25F29HB | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5577 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 9-35 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Série | KJB | Obal | Bulk |
| Orientace | B | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 29 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |