KJB6T15F18AE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB6T15F18AE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB6T15F18AE |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB6T15F18AE | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4710 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Male Pins |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 15-18 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Série | KJB |
| Obal | Bulk | Orientace | E |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 18 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Plastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Silver | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Spojovací materiál matice, pokovování | Aluminum Alloy, Electroless Nickel | Průměr matice spojky | 1.266" (32.16mm) |
| Typ kontaktu | Crimp | Kontakt Velikost | 20 |
| Tvar kontaktu | Circular | Typ konektoru | Plug Housing |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
KJB6T15B35PN - Výrobci:
Cannon - Popis:
CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP - Na skladě: