KJB6T19M32PAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB6T19M32PAL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB6T19M32PAL |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB6T19M32PAL | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1676 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Male Pins |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 19-32 | Materiál skeletu | Thermoplastic |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Série | KJB |
| Obal | Bulk | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 32 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vložte materiál | Plastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Silver | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Spojovací materiál matice, pokovování | Thermoplastic, Electroless Nickel | Průměr matice spojky | 1.516" (38.51mm) |