KJB6T21F41PAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB6T21F41PAL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB6T21F41PAL |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN HSG PLUG 41POS CABLE PIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | KJB6T21F41PAL | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HSG PLUG 41POS CABLE PIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5002 pcs | Datový list | MIL-DTL-38999 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 20 |
| Používání | Shielded | Zadejte atributy | Environment Resistant |
| Typ | For Male Pins | stohování Direction | Crimp |
| Ukončení štítu | Circular | Shell Materiál, Finish | - |
| Shell Finish | Aluminum Alloy | Série | MIL-DTL-38999 Series III, KJB |
| Stav RoHS | Bulk | Plug / páření Plug Průměr | Silver |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 41 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní číslo výrobce | KJB6T21F41PAL |
| Velký Průměr Dodávané | 21-41 | Vložte materiál | Aluminum Alloy, Electroless Nickel |
| Zahrnuje | - | Funkce | Coupling Nut |
| Rozšířený popis | 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Popis | CONN HSG PLUG 41POS CABLE PIN |
| Aktuální - Max / Kontakt | Threaded | Spojovací materiál matice, pokovování | 1.625" (41.28mm) |