KJB6T23W55SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB6T23W55SCL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB6T23W55SCL |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB6T23W55SCL | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1795 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 23-55 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium over Electroless Nickel | Série | KJB |
| Obal | Bulk | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 55 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Plastic | Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant |
| Zahrnuje | - | pouzdro Color | Olive Drab |
| Funkce | Coupling Nut | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Spojovací materiál matice, pokovování | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel |
| Průměr matice spojky | 1.750" (44.45mm) | Typ kontaktu | Crimp |