KJB6T25W29HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB6T25W29HC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB6T25W29HC |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | KJB6T25W29HC | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4763 pcs | Datový list | KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | - |
| Zadejte atributy | Environment Resistant | Ukončení | Crimp |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, KJB | Stav RoHS | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 29 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | Výrobní číslo výrobce | KJB6T25W29HC |
| Velký Průměr Dodávané | 25-29 | Funkce | Shielded |
| Rozšířený popis | 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold | Popis | CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP |