KJB7T17F26SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB7T17F26SN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB7T17F26SN |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB7T17F26SN | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2114 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 9-35 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Série | KJB | Obal | Bulk |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 26 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Bulkhead - Front Side Nut | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Funkce | - | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | - |