KJB7T25F61SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KJB7T25F61SCL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KJB7T25F61SCL |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KJB7T25F61SCL | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4210 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 25-61 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Série | KJB |
| Obal | Bulk | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 61 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Bulkhead - Front Side Nut | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Plastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Silver | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |