KPSE01F12-10SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KPSE01F12-10SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KPSE01F12-10SW |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | KPSE01F12-10SW | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2199 pcs | Datový list | KPT,KPSE,KPTC Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 600VAC, 850VDC |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 12-10 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | KPSE | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IKPSE01F12-10SW KPSE01F1210SW |
Orientace | W |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet poloh | 10 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | Strain Relief |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |