KPSE01F24-61SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KPSE01F24-61SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KPSE01F24-61SW |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | KPSE01F24-61SW | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5761 pcs | Datový list | KPSE01F24-61SW |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | 600VAC, 850VDC |
| Zadejte atributy | Environment Resistant | Ukončení | Crimp |
| Série | MIL-DTL-26482 Series I, KPSE | Stav RoHS | Bulk |
| Ostatní jména | KPSE01F2461SW | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 61 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Výrobní číslo výrobce | KPSE01F24-61SW | Velký Průměr Dodávané | 24-61 |
| Funkce | Strain Relief | Rozšířený popis | 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Popis | CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |