KPT02A18-32P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KPT02A18-32P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KPT02A18-32P |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | KPT02A18-32P | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2401 pcs | Datový list | KPT,KPSE,KPTC Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 600VAC, 850VDC |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 18-32 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | KPT | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IKPT02A18-32P KPT02A1832P |
Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet poloh | 32 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |