MDM-100SSM16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-100SSM16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-100SSM16 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MDM-100SSM16 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5478 pcs | Datový list | MDM-100SSM16 Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Série | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 4 |
| Počet poloh | 100 | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| příruba Feature | Cable Side, Male Jackscrew (4-40) | Funkce | Shielded |
| Detailní popis | 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |