MDM-21SBSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-21SBSP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-21SBSP |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MDM-21SBSP | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 505 pcs | Datový list | Microminiature Catalog096515-0080MDM-21SBSP |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - DC Spark Over (nom) | Copper Alloy |
| Napětí | - | Zadejte atributy | - |
| Ukončení | Solder | stohování Direction | Signal |
| Stav RoHS | Bulk | Pitch - Konektor | - |
| Ostatní jména | 096515-0080 1003-1287 965150080 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 21 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Výrobní číslo výrobce | MDM-21SBSP | Délka - závitová část Pod Head | - |
| Funkce | Shielded | Rozšířený popis | 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT | Jmenovitá hodnota proudu (Per Contact) | Mating Side, Female Screwlock (2-56) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A | Kontaktní formulář | 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row |
| Kontakt Finish Tloušťka | Gold | Využití konektor | D-Type, Micro-D |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets | Barva | - |
| kabel Zahájení | Liquid Crystal Polymer (LCP) | Průměr kabelu | - |
| Spacing Spacing | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MDM-21SBSPL56-A174 - Výrobci:
Cannon - Popis:
CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT - Na skladě: