MDM-21SL2B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-21SL2B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-21SL2B |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MDM-21SL2B | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1005 pcs | Datový list | Microminiature Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Wire Leads |
| Série | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 096515-0045 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 21 |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Shielded |
| Detailní popis | 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |