domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > MDM-25PL1M5
MDM-25PL1M5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-25PL1M5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MDM-25PL1M5
Výrobce Cannon
Popis CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 838 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number MDM-25PL1M5 Výrobce Cannon
Popis CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 838 pcs Datový list Microminiature Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Wire Leads
Série 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Obal Bulk
Ostatní jména 096516-0931 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Liquid Crystal Polymer (LCP)
příruba Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Funkce Shielded
Detailní popis 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 3A