MDM-25SCBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-25SCBR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-25SCBR |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Nevztahuje se / neodpovídá RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | MDM-25SCBR | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR | Stav volného vedení / RoHS | Nevztahuje se / neodpovídá RoHS |
| Dostupné množství | 599 pcs | Datový list | Microminiature Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) | Obal | Bulk |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Shielded |
| Detailní popis | 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Typ kontaktu | Signal | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | - | Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Type, Micro-D | Barva | - |
| Spacing Spacing | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MDM-25SCBR-A174 - Výrobci:
Cannon - Popis:
CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR - Na skladě:
- Část#:
MDM-25SCBRM7 - Výrobci:
Cannon - Popis:
MDM-25SCBR-F222 - Výrobci:
MDM-25SBSPL39 - Výrobci:
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT - Na skladě:
MDM-25SCBRM7-F222 - Výrobci:
ITT Cannon, LLC - Popis:
MICRO 25 F PCB90 DEG JACKP - Na skladě:
379
MDM-25SCBRL61-A174 - Výrobci:
CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A - Na skladě:
435
MDM-25SBSPL56-A174 - Výrobci:
MDM-25SCBR-A30 - Výrobci: