MDM-31PSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-31PSA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-31PSA |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | MDM-31PSA | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1316 pcs | Datový list | Microminiature Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Série | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IMDM-31PSA MDM31PSA |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 31 |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Shielded |
| Detailní popis | 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |