MDM-31SH005L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-31SH005L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-31SH005L |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | MICRO 31POS SKT 30" |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | MDM-31SH005L | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | MICRO 31POS SKT 30" | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1178 pcs | Datový list | Microminiature CatalogMDM-31SH005L |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| Typ | D-Type, Micro-D | stínění | - |
| Série | MDM | Ostatní jména | IMDM-31SH005L MDM31SH005L |
| Počet poloh | 31 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Délka | 2.50' (762.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads | Kontakt Finish Tloušťka | - |