MDM-31SH025F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-31SH025F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-31SH025F |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | MICRO 31POS SKT 10" |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | MDM-31SH025F | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | MICRO 31POS SKT 10" | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1416 pcs | Datový list | MDM-31SH025FMicrominiature Catalog |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| Typ | D-Type, Micro-D | stínění | - |
| Série | MDM | Ostatní jména | IMDM-31SH025F MDM31SH025F |
| Počet poloh | 31 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Délka | 0.833' (254.00mm, 10.00") | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads | Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold | Barva | Multiple |
| 2. Konektor | Individual Wire Leads | 1. Konektor | Receptacle, Female Sockets |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MDM-31SH025F-A174 - Výrobci:
Cannon - Popis:
MICRO 31C S 10" RBW FLOAT NI - Na skladě: