MDM-31SL1M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-31SL1M2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-31SL1M2 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MDM-31SL1M2 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 621 pcs | Datový list | Microminiature Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Wire Leads |
| Série | 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 096519-0507 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 31 |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| příruba Feature | Cable Side, Male Jackscrew (2-56) | Funkce | Shielded |
| Detailní popis | 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |