MDM-51SH034A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDM-51SH034A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDM-51SH034A |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | MICRO 51POS SKT 8" |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | MDM-51SH034A | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | MICRO 51POS SKT 8" | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1346 pcs | Datový list | Microminiature CatalogMDM-51SH034A |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| Typ | D-Type, Micro-D | stínění | - |
| Série | MDM | Ostatní jména | IMDM-51SH034A MDM51SH034A |
| Počet poloh | 51 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Délka | 0.667' (203.20mm, 8.00") | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads | Kontakt Finish Tloušťka | - |