MDVB1-51SCBRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MDVB1-51SCBRP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MDVB1-51SCBRP |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MDVB1-51SCBRP | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 376 pcs | Datový list | Microminiature Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row | Shell Materiál, Finish | - |
| Série | MDVB | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 097348-0062 | Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 51 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polyester Thermoplastic, Glass Filled |
| příruba Feature | Mating Side, Female Screwlock (2-56) | Funkce | - |
| Detailní popis | 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |