MS3102R22-5P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS3102R22-5P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS3102R22-5P |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MS3102R22-5P | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4629 pcs | Datový list | MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 900VAC, 1250VDC |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 22-5 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | Military, MIL-DTL-5015, MS | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IMS3102R22-5P MS3102R22-5PPG MS3102R22-5PPG-ND MS3102R225P |
Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet poloh | 6 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Funkce | - | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver | Jmenovitá hodnota proudu | 22A, 41A |