PV70L16-26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PV70L16-26P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PV70L16-26P |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | PV70L16-26P | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 706 pcs | Datový list | MIL-C-26482 Series 2 Connectors |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 9-35 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Série | PV | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 066813-0005 IPV70L16-26P PV70L1626P |
Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |