PV74L22-41P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PV74L22-41P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PV74L22-41P |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | PV74L22-41P | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 759 pcs | Datový list | PV Series, MIL-C-26482 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | - |
| Zadejte atributy | - | Ukončení | Crimp |
| Série | MIL-DTL-26482 Series II, PV | Stav RoHS | Bulk |
| Ostatní jména | 066843-0007 668430007 IPV74L22-41P IPV74L22-41P-ND PV74L2241P-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 41 | Typ montáže | Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Výrobní číslo výrobce | PV74L22-41P |
| Velký Průměr Dodávané | 22-41 | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Popis | CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS |