PV75W16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PV75W16-23P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PV75W16-23P |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | PV75W16-23P | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5281 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 16-23 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | PV | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 067865-0003 678650003 IPV75W16-23P IPV75W16-23P-ND PV75W1623P-ND |
Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Počet poloh | 23 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Detailní popis | 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | - |