PV75W22-55PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PV75W22-55PL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PV75W22-55PL |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | PV75W22-55PL | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 500 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Male Pins |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 22-55 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Chromate over Cadmium | Série | PV |
| Obal | Bulk | Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Počet poloh | 55 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vložte materiál | Plastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Olive Drab | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Spojovací materiál matice, pokovování | Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium | Průměr matice spojky | 1.656" (42.06mm) |