TD1D50HSM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TD1D50HSM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TD1D50HSM |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TD1D50HSM | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 32 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | 200V | Ukončení | Solder |
| Série | 24308-Style, TD1 | Obal | - |
| Provozní teplota | - | Počet řádků | 3 |
| Počet poloh | 50 | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | - |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Filter, Shielded |
| Detailní popis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |
| Typ kontaktu | Signal | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | - | Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub | Barva | - |
| Spacing Spacing | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TD1D50TPPC - Výrobci:
Cannon - Popis:
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER - Na skladě:
- Část#:
TD1C37TPPC - Výrobci:
Cannon - Popis:
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER - Na skladě: