domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > CPPC7L-A3B6-28.6364TS
CPPC7L-A3B6-28.6364TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CPPC7L-A3B6-28.6364TS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CPPC7L-A3B6-28.6364TS
Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 28.6364MHZ CMOS SMD
(v amerických dolarech)
300 pcs
Product parameter
Part Number CPPC7L-A3B6-28.6364TS Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 28.6364MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25888 pcs Datový list CPP Series Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Série FIPO™ CPP hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup CMOS Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±100ppm Frekvence 28.6364MHz
Detailní popis 28.6364MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 25mA