CPPC8LZ-A5B6-24.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CPPC8LZ-A5B6-24.0TS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CPPC8LZ-A5B6-24.0TS |
|---|---|
| Výrobce | Cardinal Components |
| Popis | OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 300 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CPPC8LZ-A5B6-24.0TS | Výrobce | Cardinal Components |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 16506 pcs | Datový list | CPP Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) |
| Série | FIPO™ CPP | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SOJ, 7.62mm pitch |
| Výstup | CMOS | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.185" (4.70mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±100ppm | Frekvence | 24MHz |
| Detailní popis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch | Proud - Supply (Max) | 25mA |