ATV02W130B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV02W130B-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV02W130B-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 13V 21.5V SOD123 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ATV02W130B-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 13V 21.5V SOD123 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 549446 pcs | Datový list | ATV02W5V0-HF thru 191-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 13V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 21.5V | Napětí - porucha (Min) | 14.4V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SOD-123 |
| Série | Automotive, AEC-Q101 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 200W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SOD-123F | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 9.3A | Kapacitní @ Frekvence | - |