ATV04A900J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV04A900J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV04A900J-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 90V 146V SMA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ATV04A900J-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 90V 146V SMA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 785374 pcs | Datový list | ATV04A5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 90V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 146V | Napětí - porucha (Min) | 100V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMA (DO-214AC) | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 2.74A |