ATV06B120J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV06B120J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV06B120J-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 12V 19.9V SMB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ATV06B120J-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 12V 19.9V SMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 483826 pcs | Datový list | ATV06B5V0-HF thru 441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 12V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 19.9V | Napětí - porucha (Min) | 13.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMB (DO-214AA) | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Ostatní jména | 641-1570-2 | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 30.15A | Kapacitní @ Frekvence | - |