ATV06B360J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV06B360J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV06B360J-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V SMB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ATV06B360J-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 36V 58.1V SMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 303104 pcs | Datový list | ATV06B5V0-HF thru 441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 36V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 58.1V | Napětí - porucha (Min) | 40V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMB (DO-214AA) | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Ostatní jména | 641-1576-6 | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 10.33A | Kapacitní @ Frekvence | - |