CZRNC55C30-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CZRNC55C30-G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CZRNC55C30-G |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | DIODE ZENER 30V 500MW 1206 |
Product parameter
| Part Number | CZRNC55C30-G | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 30V 500MW 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4631 pcs | Datový list | CZRNC55C2V0~75-G Series |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 30V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.5V @ 200mA | Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | 1206 | Série | - |
| Power - Max | 500mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, No Lead | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance (Max) (ZZT) | 80 Ohms |
| Detailní popis | Zener Diode 30V 500mW ±5% Surface Mount 1206 | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100nA @ 22V |