CZRQR2V4B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CZRQR2V4B-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CZRQR2V4B-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | DIODE ZENER 2.4V 125MW 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CZRQR2V4B-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 2.4V 125MW 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1684402 pcs | Datový list | CZRQR2V4B~39VB-HF |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Izolace | 100 Ohm |
| Napětí - Rozdělení | 0402/SOD-923F | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Power - Max | 125mW |
| Polarizace | 0402 (1006 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní číslo výrobce | CZRQR2V4B-HF | Impedance (Max) (ZZT) | 2.4V |